Kurumsal

ASM OTOMOTİV

Kuruluş 2015

ASM OTOMOTİV 2015 yılında otomobil yedek parça ithalat, ihracat, satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Alanında deneyimli ve eğitimli bir kadroya sahiptir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği müşteri portföyünü pozitif ilişkiler, süreklilik, saygı ve empati prensipleri çerçevesinde her geçen gün daha da genişletmektedir. Sektöründeki yerini sağlamlaştırmak, ASM OTOMOTİV markasını temsil ettiği markalara paralel olarak yerli ve yabancı otomotiv dünyasında bilinilir kılmak ve marka değerini daha fazla yükseltmek için azami özen ve çabayı göstermektedir.

Satış ve pazarlamasını yaptığı otomobil yedek parçalarını, makul ve rekabetçi fiyatlarla, en hızlı teslimat yöntemleriyle piyasaya sunmakta, siparişin miktarını, küçük ya da büyük hacimli olmasını değil eksiksiz ve zamanında müşteriye ulaştırılmasını hedeflemektedir.

ASM OTOMOTİV, insani değerleri merkeze alan şirket anlayışıyla, geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

ASM-Oto

Misyon & Vizyon


ASM-Oto

Misyonumuz

Deneyimli kadrosu, güçlü altyapısı ve değerli iş ortaklarının seçkin markalarından oluşan geniş ürün yelpazesiyle; zamanında, sağlıklı ve kaliteli hizmetler sunmak.

ASM-Oto

Vizyonumuz

Kendisini sürekli geliştirip fark yaratarak ülkesine ve iş ortaklarına değer katan, sektöründe standartları belirleyen, kaliteyi ve güveni temsil eden lider marka olmak.

D E Ğ E R L E R İ M İ Z

Güvenilir Olmak

Şirketimiz, güven kazanmayı diğer tüm kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

Çevreye Duyarlılık

ASM Otomotiv olarak tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Bireye ve Topluma Saygı

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.

Auto Spare Marketing

ASM Otomotiv Toptan Yedek Parça İhracat ve Servis Hizmetleri